Překlad (translations)

Svátek má Oto

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl

Zítra má svátek Jaroslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den grafiky

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

26.4.2019 03:39

Aktuální teplota:

14,9 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

8,9 °C

Počasí dnes:

26. 4. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, od západu místy déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 14 až 10°C.

DOBROVOLNÍCI UKLÍZELI NEPOŘÁDEK V LENEŠICÍCH

Typ: ostatní
Všem zúčastněným moc děkujeme a nám všem přejeme, aby Lenešice zůstaly čisté co nejdéle.

V sobotu 6. dubna proběhla v České republice akce s názvem Ukliďme Česko. Do této akce se zapojila i naše obec a v devět hodin ráno dorazilo před obecní úřad na 60 dobrovolníků. Dostavili se zaměstnanci obce, zástupci z řad zastupitelů, pedagogického sboru, část dívčího klubu z místní knihovny a další občané, kterým nepořádek ve vsi není lhostejný. Úklid byl zaměřen na dětská hřiště, lenešické parky, oblast u rybníka, Hrádeckého potoka a řeky. V rámci této akce se odklidila   i začínající černá skládka u cukrovarské zdi na hranici s obcí Dobroměřice. Celkem se odvezlo několik plných vozíků za traktůrek a  naplnilo se tak ¾ kontejneru.

Všem zúčastněným moc děkujeme a nám všem přejeme, aby Lenešice zůstaly čisté co nejdéle.

Fotografie z akce najdete zde:

fotogalerie/uklidme-cesko/

Ukliďme Česko 6.4.2019