Překlad (translations)

Svátek má Heřman, Hermína

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den vzdělanosti
  • Světový den zdraví

Zítra má svátek Ema

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den Romů

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

7.4.2020 05:28

Aktuální teplota:

3,1 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

-0,3 °C

Počasí dnes:

7. 4. 2020

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Novinky na našich stránkách:

Obecní znak a vlajka

Do sekce "O obci" byla přidána stránka "znak a vlajka" , kde je obrázek a popis obecních symbolů.

GEOPORTÁL - katastrální mapa

v pravém sloupci je možné po kliknutí na odkaz zobrazit katastrální mapu Lenešic a zjistit zajímavé informace např. názvy ulic i umístění jednotlivých čísel popisných, výměry, vzdálenosti, případně zjistit na Katastru nemovitostí informace o pozemcích a stavbách.

Měření aktuální teploty a vlhkosti v Lenešicích

- v pravém sloupci - po kliknutí je možné zobrazit detailní informace a historii ode dne spuštění, tj. od 12.09.2012. Čidlo je umístěno na budově obecního úřadu.

Informace e-mailem

Dne 12.09 2012 byl spuštěn provoz modulu Informace e-mailem. Tato služba umožňuje Obecnímu úřadu v Lenešicích rozesílání informačních e-mailů všem občanům, kteří se k odběru zpráv zaregistrují.

Registraci je možno provést na webových stránkách obce v pravém sloupci (modul Informace e-mailem). Registrace probíhá tak, že zájemce pouze zadá svou e-mailovou adresu do políčka a zvolí Odeslat. Bude mu zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Služba je poskytována zdarma.

Tento  způsob  předávání  zpráv  doplňuje  již  funkční  službu  zasílání  informací  smskou ( infokanál )

Pro další rozšíření počtu odběratelů, budeme rádi, předáte-li informaci o existenci této služby Vašim příbuzným, známým či lidem ve Vašem okolí. Děkujeme.