Překlad (translations)

Svátek má Robert

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den proti hluku
  • Mezinárodní den tance
  • Světový den imunologie
  • Mezinárodní den letectví a kosmonautiky

Zítra má svátek Blahoslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den pracoviště

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

29.4.2017 21:12

Aktuální teplota:

9,1 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

5,6 °C

Počasí dnes:

29. 4. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, během dne přechodně až zataženo, místy přeháňky, od 800m srážky sněhové. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Novinky na našich stránkách:

Obecní znak a vlajka

Do sekce "O obci" byla přidána stránka "znak a vlajka" , kde je obrázek a popis obecních symbolů.

GEOPORTÁL - katastrální mapa

v pravém sloupci je možné po kliknutí na odkaz zobrazit katastrální mapu Lenešic a zjistit zajímavé informace např. názvy ulic i umístění jednotlivých čísel popisných, výměry, vzdálenosti, případně zjistit na Katastru nemovitostí informace o pozemcích a stavbách.

Měření aktuální teploty a vlhkosti v Lenešicích

- v pravém sloupci - po kliknutí je možné zobrazit detailní informace a historii ode dne spuštění, tj. od 12.09.2012. Čidlo je umístěno na budově obecního úřadu.

Informace e-mailem

Dne 12.09 2012 byl spuštěn provoz modulu Informace e-mailem. Tato služba umožňuje Obecnímu úřadu v Lenešicích rozesílání informačních e-mailů všem občanům, kteří se k odběru zpráv zaregistrují.

Registraci je možno provést na webových stránkách obce v pravém sloupci (modul Informace e-mailem). Registrace probíhá tak, že zájemce pouze zadá svou e-mailovou adresu do políčka a zvolí Odeslat. Bude mu zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Služba je poskytována zdarma.

Tento  způsob  předávání  zpráv  doplňuje  již  funkční  službu  zasílání  informací  smskou ( infokanál )

Pro další rozšíření počtu odběratelů, budeme rádi, předáte-li informaci o existenci této služby Vašim příbuzným, známým či lidem ve Vašem okolí. Děkujeme.