Překlad (translations)

Svátek má Benedikt

Zítra má svátek Tibor

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den stromu a dřeva
  • Mezinárodní den nevidomých

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

12.11.2019 01:47

Aktuální teplota:

2,9 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

1,7 °C

Počasí dnes:

12. 11. 2019

zatazenosde

Bude zataženo, od JZ postupně občas déšť nebo přeháňky, v Čechách od 600m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C, na Moravě a ve Slezsku 5 až 9°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Novinky na našich stránkách:

Obecní znak a vlajka

Do sekce "O obci" byla přidána stránka "znak a vlajka" , kde je obrázek a popis obecních symbolů.

GEOPORTÁL - katastrální mapa

v pravém sloupci je možné po kliknutí na odkaz zobrazit katastrální mapu Lenešic a zjistit zajímavé informace např. názvy ulic i umístění jednotlivých čísel popisných, výměry, vzdálenosti, případně zjistit na Katastru nemovitostí informace o pozemcích a stavbách.

Měření aktuální teploty a vlhkosti v Lenešicích

- v pravém sloupci - po kliknutí je možné zobrazit detailní informace a historii ode dne spuštění, tj. od 12.09.2012. Čidlo je umístěno na budově obecního úřadu.

Informace e-mailem

Dne 12.09 2012 byl spuštěn provoz modulu Informace e-mailem. Tato služba umožňuje Obecnímu úřadu v Lenešicích rozesílání informačních e-mailů všem občanům, kteří se k odběru zpráv zaregistrují.

Registraci je možno provést na webových stránkách obce v pravém sloupci (modul Informace e-mailem). Registrace probíhá tak, že zájemce pouze zadá svou e-mailovou adresu do políčka a zvolí Odeslat. Bude mu zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Služba je poskytována zdarma.

Tento  způsob  předávání  zpráv  doplňuje  již  funkční  službu  zasílání  informací  smskou ( infokanál )

Pro další rozšíření počtu odběratelů, budeme rádi, předáte-li informaci o existenci této služby Vašim příbuzným, známým či lidem ve Vašem okolí. Děkujeme.